Milá sestro, milý bratře,

Okres Šumperk pořádá Vůdcovský víkendový kurz - ŠuMiK 2018/19. Kurz je určen pro činovníky, kteří se z časových důvodů nemohou zúčastnit prázdninového (lesního) vůdcovského kurzu. Do kurzu se mohou přihlašovat i zájemci bez čekatelské zkoušky. Podmínkou zařazení do kurzu je minimální věk 20 let, pracovní vytíženost a aktivní praxe ve vedení oddílu po dobu alespoň jednoho roku (praxe ve vedení znamená spolupodílení se na činnosti oddílu během roku. Vařit na táboře nestačí). Podmínkou dokončení VZ je absolvování zdravotnického kurzu, který nebudeme organizovat ani jinak zajišťovat.

Časový harmonogram

2. - 4.11. 2018/ Místo: Šumpersko nebo Olomoucko.

30.11. - 2.12. 2018 – pouze pro účastníky bez čekatelské zkoušky. / Místo: Olomouc.

25. - 27.1. 2019/ Místo: Olomouc.

1. – 3. 3. 2019/ Místo: Šumpersko nebo Olomoucko.

Cena kurzu: 1700 Kč (Záloha 1200 Kč bude splatná do konce září. Na posledním víkendu bude vybrán doplatek dle aktuálních nákladů).

Přihlašování: Přihlašování probíhá pomocí formuláře ZDE.

Kompetence, potřebné ke složení vůdcovské zkoušky, se budou ověřovat v průběhu celého kurzu (všech víkendů). Je tedy nutná účast na všech částech kurzu. Obzvláště není možná neúčast nebo zkrácení posledního víkendu.

Postup přihlašování: Do 15. září vyplnit formulář v odkazu (při velkém zájmu budeme do kurzu zařazovat zájemce dle pořadí přihlášení). Po odeslání formuláře přijde automatické potvrzení. V první polovině září potvrdíme zařazení (nebo nezařazení) do kurzu a odešleme podrobnosti ke kurzu (nutné formuláře atd.).

Pro účastníky bez čekatelské zkoušky je vyhrazen vzdělávací / konzultační víkend 30.11. - 2.12.2018. Forma víkendu (jen jeden den nebo celý víkend) bude stanovena dle znalostí, počtu a potřeb účastníků bez čekatelské zkoušky.Za realizační tým

Hern, Mimi, Tom, Stopař, Waope, Mája a Žužu